POLECAJĄ

GO FISHING NORWAY

Ciekawy kanał prezentujący połowy wędkarskie w Norwegii. Jak łowić w Norwegii dorsze, makrele, seie, czarniaki, rdzawce, fladry i inne ryby… Znajdziesz tutaj filmy instruktażowe w języku polskim, często też angielskim i norweskim . Zobaczysz piękną Norweską naturę różnorodność pogodową i inne ciekawe zjawiska, ujęcia z drona i z pod wody. Jeśli przyjechałeś do Norwegii i potrzebujesz porad w zakresie wędkarstwa zawsze znajdziesz tutaj pomoc, a na grupie „Go Fishing Norway Wędkarstwo w Norwegii” chętnie odpowiedzą na Twoje pytania… 

IVANS LYSTFISKERI

Armator kutra wędkarskiego na Morzu Północnym w Danii. M/S NEMO jest gotowy na wyprawy wędkarskie z Thyborøn, na Morzu Północnym, Żółtej Rafie i Rowach Norweskim. Przywiązują dużą wagę do tego, aby wyprawy wędkarskie były doświadczeniem, gdzie kontakt z naturą, dobre jedzenie, spotkania towarzyskie i wędkarstwo łączą się z dobrym nastrojem i dobrą obsługą. Oczywiście wszystko odbywa się w bezpiecznych i uporządkowanych warunkach. Armator posiada nie tylko dużą wiedzę na temat możliwości połowowych w obszarach wokół Thyborøn, ale także ma dużą wiedzę na temat metod połowów, łowisk, gatunków ryb i ogólnie doświadczeń przyrodniczych.

MARINERO

Armator kilku łodzi motorowych wypływających na połowy łososi na Morzu Bałtyckim. Kto nigdy nie spróbował, ten choćraz musi wejść na pokład trollingowej jednostki Marinero. Kto wie, może i Wam uda się zmierzyć z metrowym łososiem lub trocią!

POLSKIE WĘDKARSTWO NA ISLANDII

Ciekawy kanał prezentujący połowy morskie na Islandii.

 

SZYMON SZYMAŃSKI WĘDKARSTWO

Armator łodzi DETOX wypływającej na połowy łososi na Morzu Bałtyckim.  Firma specjalizuje się w wyprawach wędkarskich na łososie i trocie. Do dyspozycji gości są bezpieczne i dobrze wyposażone łodzie. Największa – Atlantic Adventure 660 cm przystosowana do trollingowych połowów łososi i troci, oferuje wygodną kabinę z ogrzewaniem, wszystkie środki ratunkowe określone w karcie bezpieczeństwa, radar system monitorowania ruchu na morzu  AIS, elektronikę Simrad oraz kompletny wysokiej klasy sprzęt trollingowy, głównie firm Dragon, Okuma i Scotty. Wszystko to zapewnia bezpieczne i przede wszystkim skuteczne łowy. Rejsy na łososie odbywają się od października do maja. 

ELDORADO SKLEP WĘDKARSKI

Godny polecenia sklep wędkarski z szerokim asortymentem. Uwielbiacie wyjazdy na ryby? Chcielibyście zaopatrzyć się w przydatne akcesoria wędkarskie, ciepłą odzież lub profesjonalny sprzęt, który jeszcze bardziej umili Wam czas spędzany nad wodą? Sklep online Eldorado spełni Wasze oczekiwania! Prowadzony przez nas internetowy sklep wędkarski funkcjonuje na rynki od 2006 roku i przez ten cały czas jego asortyment jest stale rozbudowywany. W ofercie znajdziecie taki sprzęt i artykuły, jak wędki, kołowrotki, żyłki czy echosondy. Sklep online to także miejsce, w którym możesz zamówić przez Internet nie tylko drobne artykuły, ale również znacznie większy sprzęt wędkarski. Dystrybuujemy praktyczne i wygodne krzesła, fotele, łóżka karpiowe, parasole i namioty, a także łodzie, pontony oraz silniki. Polecamy również odzież i inne niezbędne akcesoria. Dzięki nim każda wyprawa nad jezioro, rzekę czy nad morze – niezależnie czy z kimś czy w pojedynkę – nabierze dodatkowego klimatu.

PRZEWODNICY WĘDKARSCY

Zespół doświadczonych przewodników wędkarskich, którzy pomogą złowić Tobie rybę życia w każdym rejonie świata. Firma przewodnicywedkarscy.pl działa na rynku od 2008 roku i od początku istnienia zajmuje się turystyką wędkarską. W roku 2012 firma została przekształcona w Spółkę „Aspius Pro Fishing Outdoor” Sp. z o.o., której główną działalnością jest turystyka wędkarska, ale także inne segmenty rynku związane z wędkarstwem. Cały zespół składa się z wielkich pasjonatów wędkarstwa, którzy łowią ryby od dziecka. Firma zrealizowała już wiele wypraw wędkarskich dla naszych Klientów. Cały czas dążą do zaspokojenia oczekiwań wszystkich naszych Klientów, zarówno propozycją wyselekcjonowanej oferty wypraw wędkarskich w różne zakątki Polski, Europy i Świata, jak i również jakością naszej obsługi. W ofercie są wyłącznie sprawdzone łowiska i oczywiście zasobne w ryby!

RYBOMANIA TARGI WĘDKARSKIE

RYBOMANIA to największe i najważniejsze wydarzenie wędkarskie w Europie. Wyróżnia je obecność w kilku miastach w całej Polsce. Setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i ponad 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata. RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa przyciąga jak magnes, a opowieści o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach integrują i inspirują dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

KONTAKT

kutrywedkarskie.pl

biuro@kutrywedkarskie.pl

NASZE MEDIA